Poradna městského obvodu Plzeň 3

Vložení dotazu

8040

3. 4. 2019 14:22 Lenka Hazuková Vargová
Dobrý den, prosím mám dotaz. Bydlím na Výsluní, konkrétně ulice Za Rybárnou. Při vjezdu za Tyršovým mostem je velká dopravní tabule s omezením rychlosti na 30 km/h v celé zóně. Směrem od Litic po hlavní silnici směrem do města tato tabule byla někým odstraněna. Určená rychlost tady bohužel tímto není dodržována. S ohledem k tomu, že touto částí chodí hodně chodců je toto dosti nebezpečné. Chci se zeptat zda bude osazena nová dopravní značka a kdy? Děkuji a jsem s pozdravem Hazuková Lenka
6. 5. 2019 13:18 Město Plzeň
Dobrý den, po domluvě s Odborem dopravy MP, bylo značení na Vámi uvedeném místě obnoveno.
30. 3. 2019 11:57 Jaroslav
Dotaz:Za domem Plachého 35 město zřídilo smetiště nebo co to je?My máme zákaz mít popelnici před domem a zde město vytvoří tohle smetiště,věčný bordel,matrace,nábytek,minimálně 10 různých popelnic.Myslím,že by město mělo dodržovat stejné předpisy jako nakazují ostatním,nebo si tenhle bordel schovat alespoň za nějakou hradbu.
2. 4. 2019 14:11 Město Plzeň
Dobrý den, adresa Plachého 35 byla dnes prověřena pracovníky Odboru bezpečnosti, prevence kriminality a krizového řízení. Jedná se o dům v soukromém vlastnictví. Vedle přilehlá parcela patří Statutárnímu městu Plzeň. Jsou na ní kontejnery na odpad plasty, papír, plus odpadové nádoby z přilehlé nemovitosti. Vyšší výskyt odpadu, skládky nebyl zaznamenám. Je ovšem možné, že dnes byl den svozu, z tohoto důvodu bude tato lokalita i nadále kontrolována a následně řešena. S pozdravem Mgr. Monika Ježková
12. 3. 2019 11:28 E.Koskubová
Dobrý den, obracím se na ÚMO 3 i když problém by měl řešit Magistrát m.Plzně (chybí v poradně kolonka, který tu byla dříve). Nevím kdo je odpovědný za úklid posypu v tramvajovém kolejovém tělese po zimní sezóně. Vždy, když kolejovým tělesem projíždí záchranná služba nebo vozy policie (což je třeba na Klatovské třídě i několikrát za den) zvednou se oblaka prachu a špíny, které jsme nuceni jako pěší občané dýchat. Myslím, že stačí exhalace z výfukových plynů a netřeba nás zatěžovat zbytečným prachem. Tento problém je každý rok a myslím, že se tím stále nikdo nezabývá. Asi úředníci z Magistrátu pěšky po městě nechodí. Za odpověď předem děkuji.
14. 3. 2019 09:32 Město Plzeň
Dobrý den Jako každoročně provádíme našimi zametacími vozy čištění tramvajových tratí dle připravených harmonogramů. Práce jsou prováděny v závislosti na vhodných povětrnostních podmínkách. Čistí se plošným způsobem a poté přijdou na řadu žlábky tramvajových kolejnic. Povrch trati je velmi členitý a nečistoty v něm usazené se neustále uvolňují i po několikátém čistění. Omlouváme se za vzniklé problémy s níže uvedenou prašností povrchů tratí, stav po dalších pracích se bude postupně zlepšovat. Velkou měrou k opětovné prašnosti úseků přispívá i nadměrné uvolňování písku z brzdových sypačů tramvajových vozů, které je řešeno s údržbou tramvají. V blízké době se začne i mytí a plošný úklid tramvajových ostrůvků. S pozdravem Jaromír Červenka mistr DC-PTP M +420 724 085 082 T +420 378 037 433 E cervenka@pmdp.cz W www.pmdp.cz Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
1 | 2 | 3 | 4 další
Provozovatel shromažďuje o uživatelích pouze ty údaje, které jsou nezbytně nutné ke kontaktování uživatele. Tyto údaje zároveň nepředává třetí straně.
Vyhledání policejního okrsku

Projekty pro bezpečnou Plzeň

Krizové řízení

Protidrogová prevence


Bezpečnost

Prevence kriminality

BESIP