Poradna městského obvodu Plzeň 3

Vložení dotazu

3513

1. 9. 2020 12:03 Novák
Dobrý den, šlo by vysvětlit, jaký princip organizace dopravy funguje před hlavním vlakovým nádražím? V neděli jsem viděl to co už dlouho ne, hromada aut zaparkovaná v zákazu zastavení - na místech pro autobusy, auta v protisměru, auta zaparkovaná na K+R a řidič nikde. Já se divím, že tam ještě nikdo nebyl přejet, v době výluk je tam velký pohyb cestujících, do toho zásobování, taxi a hromada IAD. Policie tento stav evidentně neřeší a město to asi také netrápí. Prosím o nějaké logické vysvětlení toho prostoru a toho, co se tam děje. Proč třeba není náhradní doprava za vlaky svedená na nový autobusový terminál? Děkuji
9. 9. 2020 15:49 Město Plzeň
Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl předán na Městskou policii Plzeň. Na uvedenou problematiku se strážníci MP zaměří ve zvýšené míře.Současně byl Váš poznatek o situaci v přednádražním prostoru předán kolegům z DI PČR. S pozdravem Monika Ježková
24. 8. 2020 10:28 Jakub Šebek
Dobrý den, prosím o úklid skládek u kontejnerů na tříděný odpad u křižovatek Žižkova - U svépomoci a Žižkova - Erbenova. Děkuji.
28. 8. 2020 13:49 Město Plzeň
Dobrý den, děkujeme za podnět. Úklid zajistí technický úřad ve spolupráci s Čistou Plzní. S pozdravem Monika Ježková
29. 5. 2020 09:44 Karel Novák
Dobrý den, před cca rokem se psalo v tisku o vybudování místa pro přecházení ve Zborovské ulici před křižovatkou s Průmyslovou a Říční ulicí. V jakém stavu se projekt nachází, doprava narůstá, ale stále se nic neděje. Místo je hojně využívané k přecházení a vybudování místa pro přecházení by přispělo k bezpečnosti všech chodců i řidičů.
5. 6. 2020 11:11 Město Plzeň
Dobrý den, pane Nováku, místo pro přecházení se skutečně mělo realizovat v loňském roce. Z důvodu rozsáhlé rekonstrukce Slovanské třídy se však od této stavby upustilo z důvodu vedení jedné z objízdných tras. Letos se stavba realizovat rovněž nebude. Je v plánu ji realizovat v příštím roce, kdy se spojí s úpravou křižovatky na Samaritské (kde budou semafory). Zatím však není schválený investiční plán na rok 2021.
předchozí 1 | 2 | 3 | 4 ... 7 | 8 | 9 další
Provozovatel shromažďuje o uživatelích pouze ty údaje, které jsou nezbytně nutné ke kontaktování uživatele. Tyto údaje zároveň nepředává třetí straně.
Vyhledání policejního okrsku

Projekty pro bezpečnou Plzeň

Krizové řízení

Protidrogová prevence


Bezpečnost

Prevence kriminality

BESIP


COVID-19

Aktuální opatření – informace pro občany